Deputeti i Vetëvendosjes kërkon dorëheqjen e Qeverisë Hoti dhe mbajtjen e zgjedhjeve të reja

0
30

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Gazmend Gjyshinca, ka kërkuar dorëheqjen e Qeverisë Hoti.

Ai tha se kjo qeveri çdo ditë po thellohet në dështim.

Gjyshinca ka kërkuar mbajtjen e zgjedhjeve të reja.

“DORËHEQJE! Çdo ditë që kalon po thelloheni më shumë në dështim. Bëni mirë vetës e qytetarëve, hapni rrugë zgjedhjeve të reja për institucione me legjitimitet demokratik”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here