Albin Kurti – politikani më i varfër në skenën politike kosovare (VIDEO)

0
66

Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, po del të jetë më i varfri nga kolegët e tij në skenën politike kosovare.

Ai ka rreth 1 mijë euro në bankë dhe nuk ka pasuri të paluajtshme.

Kronikë e zgjeruar nga Iliri Pireva

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here