Shpikja më efikase e të gjitha kohërave nga inteligjenca artificiale!

0
38

Një kompani teknologjie në San Francisco ka gjetur një mënyrë për të ndihmuar foshnjat që të flenë pa zgjuar prindërit gjatë gjithë natës.

I përshkruar si një ‘gardian foshnjash’, djepi është i pajisur me sensorë që ndiejnë lëvizjet dhe mikrofonë për të kuptuar nëse fëmija është në gjumë apo jo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here