Gjyshi filmohet duke rrahur nipin, mbesës i bërtet me tërë forcën – kritikohet ashpër veprimi i burrit

0
164

Një video e publikuar në Twitter ku shihet se si një burrë rrah një djalë të vogël dhe i bërtet një vogëlushes në një hapësirë publike, ka nxitur reagimet të ashpra duke e cilësuar si abuzim me të mitur.

Në videon që është bërë virale burri e godet me shuplaka pa ndërprerë djaloshin e ulur në karrige, e sikur kjo të mos mjaftonte më pas tërë mllefin e shfrynë në vogëlushen të cilës i bërtet, transmeton Telegrafi.

Siç reaporton The Sun, videoja fillimisht ishte shpërndarë në Reddit dhe e kanë shikuar brenda një kohe të shkurtër më shumë se 2 milionë persona.

Ende nuk dihet lokacioni i saktë se ku ka ndodhur incidenti, por besohet se diku në SHBA, ndërkaq fytyra eminente kanë reaguar për këtë ngjarjes që kanë kërkuar dënim për burrin që besohet të jetë gjyshi i dy vogëlushëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here