Lajm i dhimshëm. Në moshë të re ka ndërruar jetë Dafina

0
173

Sot na erdhi nje njoftim shum i dhimbshem pasi ne moshte te re Ka ndërruar jetë Dafina Fazliu – Kamberi

Nga Presheva.Kryetari i Komunës se Preshevës Shqiprim Arifi: Shpreh ngushllimet më të përzemërta për ndarjen nga jeta të Dafina Fazliut

Ndihem thellësisht i tron ditur dhe i shokuar për ndarjen e parakohshme nga jeta të Dafinës.

Shpreh ngushllimet më të përzemërta dhe në këto momente të vështira jemi së bashku dhe ndajmë dhim bjen me familjen Kamberi dhe Fazliu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here