Anulohen fluturimet e datës 19, 20 dhe 21 qershor

0
27

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari”, ka njoftuar se janë anuluar fluturimt e datës 19, 20 dhe 21 qershor, raporton Express.

Përmes një postimi në faqen zyrtare, ANP’ja ka lutur udhëtarët që për të dhëna shtesë të kontaktojnë me kompanitë ajrore.

Të nderuar udhëtarë në pritje të udhëtimit,

Ju informojmë se fluturimet e datës 19, 20 dhe 21 Qershor 2020, janë anuluar.
Për të dhëna shtesë në lidhje me fluturimin tuaj, ju lusim që të kontaktoni kompanitë ajrore

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here