Largoni 10 kg toksina nga zorra e trashë me këto 2 përbërës

0
36

Në ditët e sotme gjithmonë e më shumë njerëz po diagnostifikohen me kancer të zorrës së trashë. Stili i keq i jetës dhe dieta e varfër ndikojnë shumë në shëndetin e këtij organi. Megjithatë ka teknika të veçantë, për t’u kujdesur siç duhet për shëndetin e zorrës së trashë, pa qenë nevoja të shpenzoni para. Kjo recetë me 2 përbërës do t’ju ndihmojë të largoni 10 kg toksina nga zorra e trashë në vetëm 3 javë.

Përbërësit:

1 mollë;
1 gotë me ujë;
1 lugë gjelle me fara liri;
1 lugë gjelle me mjaltë;
1 lugë gjelle me fara chia;

Përgatitja:
Qërojeni mollën dhe shtojeni në blender, bashkë me mjaltin dhe ujin. Lërini të miksohen mirë dhe më pas shtoni farat e lirit dhe ato chia. Konsumojeni atë çdo ditë për 3 javë rresht dhe do të shini rezultate mahnitëse në një periudhë të shkurtër kohore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here