Bie borë në Prevallë (VIDEO)

0
70

Edhe pse jemi në stinën e pranverës në viset malore të Kosovës ende ka borë.

Borë ka filluar të bie edhe në Prevallë, njofton Klan Kosova

Një qytetarët ka dërguar një video në adresën e Klan Kosovës ditën e sotme ku shfaqë imazhet e rënies së borës në këto vise malore.

Mot jostabil, i vranët dhe herë-herë i shoqëruar me reshje shiu parashikohet edhe sot.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-17 gradë celsius.

Bie borë në Prevallë (VIDEO)

Bie borë në Prevallë (VIDEO)

Posted by Klan Kosova on Tuesday, May 26, 2020

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here