Mushkolaj: Hipokritë!- Po flisni për veriun ju që ja mundësuat Serbisë të bashkëqeverisë në Kosovë

0
111

Njohësi i çështjeve politike Imer Mushkolaj ka komentuar deklaratat e sotme të liderve politikë vend sa i përket futjes në Karantinë të komunave në veri.

“Për veriun po flasin ata që Serbisë ia mundësuan të bashkëqeveris në Kosovë. Bravo hipokrita!” shkruan Mushkolaj në Facebook .

Gjatë ditës ishin pikërisht presidenti Thaçi, PDK dhe LDK që hodhën akuza në drejtim të Kryeministrit në detyrë Kurti për faktin se këta të fundit i kishin lejuar Serbisë ndërhyrje në pjesën veriore të vendit.

Postimi i plotë i Mushkolajt:

Për veriun po flasin ata që Serbisë ia mundësuan të bashkëqeveris në Kosovë. Bravo hipokrita!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2793369744080725&id=100002231801764

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here