Dhunë familjare në Gjilan, burri sulmon fizikisht gruan

0
255

Policia e Kosovës të enjten ka arrestuar mashkullin kosovar në Gjilan.

I dyshuari ka sulmuar fizikisht femrën kosovare dhe ka demoluar orenditë shtëpiake, njofton Klan Kosova.

Me vendim të prokurorit i dyshuari fillimisht është dërguar në psikiatri dhe më pas është dërguar në mbajtje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here