LAJM I MIRË: EDHE NJË PERSON SHËROHET NGA COVID19, LIROHET PËR NË SHTËPI

0
497

Personi nga Janjeva që kishte rezultuar pozitiv me koronavirus është liruar sot nga Klinika Infektive, pasi gjendja e tij është e mirë, dhe është shëruar.

Kështu ka bërë të ditur, një familjar i personit me prekur nga koronavirusi.

“Elhamdulilah i dyshuari me virus nga Janjeva eshte liruar nga spitali dhe tash gjendja e tij eshte e mire Lutemi per shendetin e tij dhe te gjithe te infektuarve dhe te dyshuarve ne vend dhe ne gjithe boten”, ka shkruar Gajtani.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2860168317385378&id=100001767146028

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here