Endrit Thaçi publikon fotografi ku babai i tij “krasitë” Albin Kurtin

0
723

Endrit Thaçi publikon fotografi ku babai i tij “krasitë” Albin KurtinShare Button Gazeta BlicPak minuta më parë në Kuvendin e Kosovës është votuar mocioni i mosbesimit, me 82 vota për, 32 kundër dhe 1 abstenim, duke shkarkuar qeverinë “Kurti” shkruan GazetaBlic.Pas kësaj ka reaguar menjëher djali i presidentit të Kosovës, Endri Thaçi.
Në llogarinë e tij në Instagram ai ka publikuar një fotografi të ditëve më parë ku Thaçi shfaqet duke krasuar pemët.

E në këtë fotografi të montuar ai ka vendosur fytyrën e Albin Kurtit./GazetaBlic

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here