Pa eskortë dhe pa mbrojtje të afërm – zv.kryeministri shkon në këmbë në punë

0
112

Zv.kryeministri i parë, Avdullah Hoti, është parë gjatë të së martës, teksa i vetëm shkonte në punë.

Pak minuta para orës 08:00, Hoti është parë në sheshin “Nënë Tereza”, teksa shkonte i vetëm në ndërtesën e Qeverisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here