Nuk ka pasur kurrë të dashur, i riu 28 vjeçar kërkon nuse në emision: Vetëm të krijoj familje dua (Video)

0
75

“Historia ime” në TV Klan solli ditën e sotme historinë e pazakontë të një 28-vjeçari nga Tirana. Ai tregoi në studio jetën e vështirë dhe punën e lodhshme e me orare tepër të gjata, që i duhet të bëjë për të mbajtur anëtarët e tjerë të familjes. Adi është i vetmi person që punon dhe të ardhurat që merr nuk janë të mjaftueshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here