“Luftë” në Stamboll, sulmohet autobusi i Fenerbahces – aty ku ndodhet edhe Vedat Muriqi!

0
119

Tifozët e Fenerbahces nuk po mund ta pranojnë humbjen nga rivali i përbetuar, Galatasaray me rezultatin 1:3.Klubi i tyre humbi nga rivali direkt dhe tani gjasat për titull janë zbehur, shkruan GazetaBlic.Një numër i madh i tifozëve të Fenerbahces janë mbledhur afër stadiumit dhe kanë sulmuar autobusin e skuadrës së tyre të zemrës dhe kanë kënduar kore kundër presidentit të tyre, Ali Koc.“Ali duhet të vijë, ai duhet të jap llogari”, këndojnë tifozët e Fenerit.Ja pamjet:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here