Thaçi-Walker u përqafuan (Video e plotë)

0
35

Dje përmes një videoje u raportua se ambasadori William Walker kishte refuzuar t’ia japë dorën presidentit Hashim Thaçi në një restorant në Shtime, pas homazheve me rastin e 21-vjetorit të masakrës së Reçakut. Por, në videon e plotë shihen se pas përqafimit të ngrohtë të presidentit Thaçi me ambasadorin Walker, dytë i lëvizin duart dhe kjo pjesë ishte shkëputur.Ambasadori Walker i kishte treguar botës për ma sakrën e kryer nga forcat serbe në Reçak, ku ishin ekzekutuar 45 civilë shqiptarë.Në postimin e djeshëm të tij, presidenti Thaçi e kishte falënderuar posaçërisht atë, duke thënë që ambasadori William Walker gjithmonë na qëndroi pranë.

Thaçi-Walker u përqafuan, aktivisti i Vetëvendosjes i manipuloi pamjet (Video e plotë)

Thaçi-Walker u përqafuan, aktivisti i Vetëvendosjes i manipuloi pamjet (Video e plotë)

Posted by IndeksOnline on Thursday, January 16, 2020

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here