Kompania MEKA, në 28-të vjetorin e themelimit ekzekuton pagën e 14-të për punëtorët

0
17

Kompania më e njohur për nga prodhimi mishit dhe riskut të gjedhit në Kosovë “MEKA”, po vazhdon me suksesin e saj kudo, e cila njihet për cilësinë e produketeve dhe me siguri të lartë.

Pronari i Kompanisë “MEKA”, Burim Piraj përmes një postimi në Facebook ka treguar se janë bërë 28 vite prej që ka filluar të furnizoj shqiptarët me produktet e tyre, shkruan InLajmi.

Ai falenderon Zotin për këtë arritje dhe konsumatorët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here