Grabitje e armatosur në një auto sallon në magjistralen Ferizaj – Prishtinë

0
26

Dy persona të maskuar dhe nën kërcënimi ne armëve, kanë tentuar të kryejnë një grabitje gjatë ditës së djeshme në një auto sallon në magjistralen Ferizaj – Prishtinë. Policia raporton se njëri nga të dyshuarit gjatë tentimit të grabitjes, ka shtënë me armë zjarri me ç’rast ka dëmtuar pajisjen kompjuterike dhe tavolinën, shkruan Gazeta Sinjali. Rasti është raportuar dje rreth orës 16:50 dhe bëhet e ditur se njësit përkatëse janë duke e hetuar ngjarjen./Gazeta Sinjali/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here