Elvis Naçi gjen fajtorin për zjarret në Australi: Është një zog që profeti na thotë ta asgjësojmë

0
33

Elvis Naçi ka gjetur fjatorin për zjarret në Australi.

Ai thotë se fajlin e ka skifteri, që e cilëson një zog të shthurur dhe dembel, dhe që profeti Muhamed thotë se duhet asgjesuar.

Sipas Naçit, ngaqë është dembel, skifteri iu vë flakën pyjeve, për ta gjetur gati ushqimin.

Naçi në një video të publikuar në faqen e vet në Youtube, thotë se kjo është provuar edhe nga shkencëtarët.

Të shkretët skifterë tani, se po u panë nga ndjekësit e Naçit, rrezikojnë të asgjësohen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here