Nuk ka qetësi! Dridhet Toka në Shqiperi ja sa ishte magnituda..

0
105

Sapo u ndje një lëkundje tjetër tërmeti.

Kësaj radhe magnituda ishte 4.2 dhe u ndje në Tiranë dhe përreth.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here