Humbni 7 kile në 7 ditë. Provoni këtë dietë të pabesueshme, rifreskoni trupin dhe ndihuni mirë!

0
160

Konsumimi i rregullt i kastravecit do të ndihmojë në pastrimin e trupit nga toksinat dhe do të përmirësojë funksionimin e metabolizmit.

Nutritiocistët dhe ata që u përpoqën me këtë dietë të bazuar në kastravec, pretendojnë se ju mund të humbni 7 kg në vetëm 1 javë.

Njihuni me dietën:

Mëngjesi:
Sallatë me kastravec dhe 2 vezë të ziera

Të ndërmjetme:
Një mollë,një pjeshkë, 5 kumbulla

Dreka:
Sallatë me kastravec dhe një fetë bukë gruri

Darka:
300 gramë fruta

Përsëriteni planin 7 ditë!

Ide për sallatën me kastraveca
Në një enë shtoni 2 kastraveca të prerë, 200 ml kos dhe ½ qepë e prerë imët. Kripë, piper dhe vaj ulliri sipas dëshirës./Shije.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here