Edi Rama habit me veprimin e tij: Ngre këmbët mbi tavolinë në Sllovaki, kafe te zyra e OSBE (VIDEO)

0
113

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Bratislavë të Sllovakisë, në pritje të marrjes së kryesisë së OSBE nga Shqipëria.

Rama është pritur në zyrën e OSBE, por ajo që bie në sy është rehatia e Ramës, teksa duket në video me të dyja këmbët e vendosura mbi tavolinë. Ndërsa të pranishmit i shërbejnë kafe dhe kek.

Edi Rama do të marrë detyrën e “Chief-in-Office”, drejtues për një vit, periudhë që Shqipëria do të ketë presidencën e OSBE.

Bratislavë, Sllovaki – Pak përpara fjalës së marrjes së kryesisë së OSBE për vitin 2020 🇦🇱 Nder dhe përgjegjësi e madhe drejtimi i kësaj organizate ndërkombëtare të dorës së parë, si edhe mundësi e jashtëzakonshme për ta bërë Shqipërisë të shkēlqejë në krye të punëve të mëdha e të sfidave të posaçme të OSBE🙏 #ShqipërianëKrye🇦🇱

Posted by Edi Rama on Friday, December 6, 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here