Cristiano Ronaldo Viziton Shqipërinë, Bën Një Gjest Brilant Për Dy Fëmijët Që Mbetën Pa Familje (VIDEO)

0
326

Cristiano Ronaldo ka qenë ardhja e befasishme në Shqipëri, një ditë para ndeshjes që ai e zhvillon me Juventusin kundër Lazios.

Ai me gjasë ishte i ftuar nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i cili ka befasuar dy fëmijët të cilët mbetën pa familje për shkak të tërmetit në Durrës.

Së bashku me Ronaldon ishte edhe portieri legjendar i Juves, Gigi Buffon.

#TiNukDoJeshKurrëVetëm😢👐🏿🇦🇱Një surprizë për Aurelin dhe Alesjon, dy fëmijët që fluturuan nga dritaret e pallatit të tragjedisë në Thumanë, e që pasi lanë spitalin duhet të rifillojnë rrugën e jetës, që u’a urojmë të gjatë, me shëndet e gëzime❤🙏❤https://e-albania.al/dhuro/

Posted by Edi Rama on Friday, December 6, 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here