A po i duket topi si mish? Kjo është përgjigja epike e Vedat Muriqit

0
132

Vedat Muriqi është nga sulmuesit më në formë në Superligën Turke këtë sezon.

Ylli i Fenerbahces po shënon gati në çdo ndeshje sa që turqit kanë filluar të krijojnë mit për të.

Shumë po thonë se Vedat Muriqit po i doket topi si mish, shkruan Indeksonline.

Por përgjigja e prizrenasit i ka lënë pa fjalë tifozët e tij dhe të futbollit turk në përgjithësi.

“Unë jam duke ngrënë mish, por nuk ha mish të papjekur“, ka thënë Vedat Muriqi.

Aktualisht Vedati është në krye të golashënuesve në Superligën turke me 9 realizime. /IndeksOnline

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here