Vogëlushja provon akullore për herë të parë, shikoni reagimin e saj

0
60

Ky është momenti i adhurueshëm kur një vogëlushe provon akullore për herë të parë në jetë dhe bën disa fytyra vërtet qesharake.

Pamjet janë marrë në Nevada në shtator dhe tregojnë vajzën e vogël teksa ushqehet dhe duket se hap me padurim gojën për të provuar akullore vazhdimisht. Por sapo akullorja prek gjuhën e saj ajo vidhos shtrembërohet duke marrë një pamje neverie.

Pavarësisht këtyre shprehjeve vogëlushja vazhdon të konsumojë akullore deri në një moment kur merr shishen e saj të ujit dhe fillon të pijë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here