Vd.es një këmbësor në Gjilan pasi goditet me veturë nga një shofer i de.hur

0
168

Policia e Kosovës raporton se ka arr.estuar një të dyshuar mashkull/K serb pasi që i njëjti derisa ishte duke drejtuar automjetin e tij nën ndikim të alko.olit ka go.ditur dy këmbësorë vik.timat meshkuj/K shqiptar.

“Vik.timat kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit janë dërguar në spitalin e Gjilanit ku njëri nga vikt.imat si pasojë e lëndimeve të rë.nda ka ndërruar jetë. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i vikt.imës është dërguar në IML për obd.uksion ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here