Tërmeti. Kamerat e sigurisë tregojnë momentet e lëkundjeve të forta

0
87

Janë publikuar pamje të reja nga tërmeti në Shqipëri.

Tërmeti edhe nga këto pamje, shihet se ka qenë tepër i fuqishëm.

Hiq më pak se 51 vik tima janë shënuar nga tërmeti 6.4 ballëbtë rihterit.

Ndërkohë që janë lënduar mbi 700 persona, derisa janë shkatërruar shume ndërtesa në Durrës dhe në Thumanë.

Në vazhdim shikoni këto pamje:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here