Shikojeni se si zjarrfikësi italian rrezikon jetën për të shpëtuar një person nën rrënoja

0
116

Një zjarrfikës italian e ka shpëtuar jetën e një të panjohuri duke rrezikuar jetën e tij nën rrënojat e shkaktuara nga tërmeti në Shqipëri.

Emri i këtij heroi nuk është i ditur, por ky njeri është simbol i sakrificës dhe i dashurisë të njeriut për njeriun, shkruan Top Channel.

Solidariteti ndërkombëtar për Shqipërinë u tregua nga shumë vende pas tërmetit të 26 nëntorit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here