Policia për aksidentin në Lluzhan: Një i vdekur dhe dy të lënduar (VIDEO)

0
68

Një person ka ndërruar jetë dhe dy të tjerë janë lënduar.

Ky është konfirmimi nga Policia e Kosovës për aksidentin që ka ndodhur në fshatin Lluzhan të Podujevës në orën 14:11, njofton Klan Kosova.

“Në orën 14:30 kemi pranuar një konfirmim nga njësitë në vendin e ngjarjes se me konfirmim të mjekut kujdestar një person ka ndërruar jetë dhe dy persona të lënduar janë dërguar në QKUK-Prishtinë”, ka thënë zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi.

Ai ka thënë se në këtë aksident kanë qentë të përfshira dy automjete.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here