Permirsoni shikimin me rreth 15 vite me kete recete te thjeshte me limon

0
364

Ky ilaç është shumë i thjeshtë dhe i lehtë për t’u bërë. Do t’ju ndihmojë të përmirësoni shikimin tuaj dhe gjithashtu mund t’ju ndihmojnë në rastin e miopisë.

Gjëja më e mirë për këtë il.aç: Eshtë e lirë, e sigurt dhe natyrale.

Receta

Përbërësit:

3 thelpi hudhra.

10 lugë gjelle mjaltë.

200 gram vaj liri.

4 limona.

Përgatitja dhe përdorimi:

Grini imët në një blender hudhrat. Në një kavanoz qelqi vendosni limonat e prerë në feta të holla. Shtoni mjaltin, vajin e lirit dhe hudhrat. I trazoni mirë me një lugë druri dhe më pas e fusni në frigorifer.

Siç e thamë kjo përzierje do të përmirësojë shikimin tuaj, por ju nuk duhet ta aplikoni atë në sytë tuaj.

Duhet ta konsumoni këtë përzierje. 1 lugë gjelle nga kjo përzieje para çdo vakti, 3 herë në ditë.Ju do të habiteni nga rezultatet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here