Pamje të reja: Kështu ikin nga lokali disa të rinj dhe shikoni se si qahet toka deri sa ndodhë tërmeti

0
103

Një tërmet tjetër ka goditur dje rreth orës 16:00 Shqipërinë, më i fuqishmi prej atij 6.4 që ndodhi në mëngjesin e së martës.

Ky tërmet i fuqishëm më së shumti u ndih dje në qytetin e Durrësit dhe Tiranës, ku banorët dolëm nga banesat, shtëpitë, lokalet dhe nga vendet ku gjendeshin.

Tërmeti me magnitutë 5.6 bëri që banorët t’i zë paniku dhe të frikësohen përsëri nga një tragjedi tjetër.

Në disa pamje të papublikuara deri më tani, Metro ju sjellë më poshtë se si reagojnë disa persona kur ndodhë tërmeti në një lokal dhe se si dridhet toka.
<

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here