Ndërron jetë ish sportisti i njohur gjilanas Xhevat Shabani

0
93

Sot ka ndërruar jetë Xhevat Shabani, ish-sportist dhe karateisti i njohur gjilanas.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët, për vdekjen e tij.

Familjarë, miq e dashamirë, me pikëllim e dhimbje të thellë ju njoftojmë se sapo ka ndërruar jetë sot më datën 4 nëntorë 2019 vëllau ynë Xhevat Shabani, Allahu e mëshiroftë shpirtin e tij.

Për varrimin e tij do të iu njftojmë me kohë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here