Momenti kur Wilder mposht me nokaut Ortizin (VIDEO)

0
121

Deontay Wilder vazhdon të mbetet i pamposhtur në karrierën e tij fantastike.

Ylli amerikan i boksit ka mbrojtur me sukses titullin e tij të kampionit në WBC, në peshat e rënda, duke fituar me nokaut ndaj Luis Ortiz.

Mjaftuan shtatë raunde që Wilder të lansonte një të djathtë të papërballueshme për kundërshtarin e tij dhe ta shtrinte në tapet.

Deontay Wilder tashmë numëron një rekord prej 42 fitoreve, 1 barazimi dhe 0 humbjeve.

VIDEO

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here