‘Më more Lorikun, të urrej’, Monika i kthen përgjigje ndjekëses

0
117

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika së shpejti do bëhen prindër për herë të dytë. Çifti do bëhen me vajzë dhe ia kanë vendosur që tani emrin.

Ditën e sotme Monika ka vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të ndjekësve lidhur me shtatzëninë e jo vetëm.

Mes pyetjeve të shumta, një ndjekëse i ka shkruar e revoltuar Monikës duke e ofenduar e duke i thënë: “Ti ma more Lorikun tim, të urrej, mendoj se Zoti një ditë do të të jap një jetë të keqe, ti më bëre të qaj”.

Por Monika nuk ia ktheu aspak keq ndjekëses, madje i dha shpresë se jeta e saj do jetë më e bukur. “Shpresoj që jeta jote të jetë më e mirë se kaq. Mrekullitë ndodhin”, u përgjigj Monika.

E pyetur se kur do lindë bebi, Monika u përgjigj “Së shpejti” teksa konfirmoi se emrin do ia vendosin Enkeleida./Albeu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here