LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Lezhë-Shkodër

0
92

Nje aksident i rende ka ndodhur ne aksin rrugor Lezhe-Shkoder.

Gazetari i “Panorama” raporton se ngjarja ka ndodhur ne afersi te Balldrenit, ku nje automjet ka perplasur nje motor.

Raportohet per nje person te vd ekur, por ende nuk dihet identiteti dhe rrethanat e aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here