Kati i parë i gjithi i futur nën tokë, shikoni sesi sh embet vila 3 katëshe në Sukth (Video)

0
158

Një vilë 3 katëshe në zonën e Sukthit, e dë mtuar rëndë si pas ojë e tërmetit të fuqishëm që go diti vendin në 26 nëntor, ka mbetur vetëm me dy kate pasi kati i parë është futur nën tokë.

Siç shihet në videon e siguruar nga neësbomb.al, pamjet e regjistruara natën tregojnë momentin kur vila është shembur në datë 26 nëntor, kur ishte dhe go ditja më e madhe e tërmetit, prej 6.4 ballësh. Ndërkohë në videon e dytë, e regjistruar gjatë ditës së djeshme (28.09.2019), shihet qartë se një kat i vilës është futur i gjithi nën tokë.

Pamjet janë të rë nda dhe tregojnë momentet e para të she mbjes së vilës kur banorët e saj sapo kishin dalë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here