I shpërthen makina në autostradë/ Biznesmeni digjet mes flakëve, njerëzit hapin telefonat për ta filmuar

0
91

Një 53-vjeçar është lënë të di/gjet i gjallë brenda një makine, teksa pasagjerët filmonin pamjet e tme/rrshme të automjetit në flakë.

Biznesmeni Premchand Jain nga Riddhi, Indi ishte duke shkuar për në fabrikën e tij rreth orës 10 të së mërkurës, kur makina i shpërtheu në flakë.

Incidenti ndodhi në Kota dhe megjithëse shumë makina vazhdonin të kalonin, askush nuk ndaloi ta ndihmonte.

Sipas dëshmitarëve, makina e vi.ktimës ishte prishur në autostradë, por 53-vjeçari arriti ta rindezë dhe eci disa metra derisa ajo shpërtheu. Megjithëse tymi ishte një shenjë paralajmëruese, ai nuk mundi të dilte nga makina, teksa flakët e dogjën të gjallë dhe i morën je/tën.

Në kohën kur zjarrfikësit mbërritën në vendngjarje, ishte shumë vonë.

Ai mund t’ia kishte hedhur vd.ekjes nëse një prej kalimtarëve do kishte ndaluar do kishte thyer xhamin e makinës dhe do e kishte nxjerrë jashtë.

Burimi: Unilad | Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here