I moshuari kosovar i mbytur në lot: ‘Sot morra pensionin, kom qit 10 euro ma shum skom’ (VIDEO)

0
110

Gjendja e rëndë që vazhdon të jetë në qytetin e Durrësit ka dhënë shumë dhimbje e lot tek të gjithë shqiptarët.

Pleq e të rinj janë mobilizuar për të dërguar ndihma ndërkohë një rast I prekshëm ka ndohur diku në Kosovë, ku një burrë i moshuar I mbytur në lot tregon para kamerave se sapo ka marrë pensionin dhe do të dhurojë 10 euro pasi nuk ka mundësi më shumë.

Në videon në vazhdim mund të ndiqni të plotë fjalën e zotërisë.

Video:

😢😭🙏🙏

Posted by SHQIPERIA IME on Thursday, 28 November 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here