I FUNDIT/ Nuk ia doli dot, vd es 20-vjeçarja nga Kombinati që u pla gos nga tërmeti. Prej ditësh tek Tra uma

0
101

Vajza e re e cila ishte në gjendje të rëndë në spitalin e T raumës në Tiranë e ka thelluar edhe më tej bilancin e v iktimave nga tërmeti i 26 nëntorit, duke e çuar në 51 numrin e të pajetëve.

Burime nga spitali konfimruan mesditën e sotme për News 24 se e reja Xhesika Biqiku, 20 vjece ka ndërruar jetë.

Ajo ishte në gjendje kritike dhe mjekët nuk e këshillonin transportimin e saj për në shtet tjetër për mjekim, për shkak të gjendjes së saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here