E FUNDIT/ Nuk gjen qetësi vendi, lëk undjet tër meti prap

0
87

Lëk undje të forta tër meti janë ndjerë sërish në Tiranë në orën 21:33 me magnitudë 3.7 ballë.

Shqipëria është go ditur nga një tër met i fuq ishëm ditën e martë në orën 03:55 dhe nga ajo ditë kanë rënë me qindra tërmete.

Në vend kanë filluar edhe reshjet e shiut, duke e bërë akoma më të vështirë kalimin e natës për personat që u janë prishur shtëpitë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here