Bëni gati çadrat/ Rikthehen sërish reshjet e shiut, ja çfarë parashikojnë meterologët

0
70

Nëse keni bërë plane për këtë fundjavë, moti ju premton deri në mesditë pasi në orët e vona të pasdites meteorologët parashikojnë reshje shiu.

Për javën që nis, meteorologët parashikojnë paqendrueshmëri të motit me vranësira dhe reshje shiu.

Përsa i përket temperaturave pritet një javë e ftohtë me përjashtim të mëngjeseve dhe darkave, ku temperaturat pritet të regjistrohen 2 deri në 3 gradë celcius, ndërsa mesdita parashikohet të arrijë në vlera 19 gradë celcius./tch

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here