Sot temperaturat arrijnë deri në 25 gradë

0
93

Sot do të jetë mot me diell.

Sot do të mbajë mot me diell dhe i qetë. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-4 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-24 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i verilindjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here