Numërohen rreth 98 përqind të votave, zbret përqindja e VV-së

0
166

Deri në këto momente janë numëruar 97,92 përqind e votave dhe ende prin Lëvizja Vetëvendosje.

Zyrtari për media i KQZ-së, Valmir Elezi, ka deklaruar se ende janë duke pranuar materiale nga komunat e Kosovës, dhe se janë duke punuar intensivisht në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here