Nasim Haradinaj thyen tavolinën LIVE në emision (Video)

0
734

Në emisionin “Debat Plus” në RTV Dukagjini gjatë bisedave për Gjykatën Speciale ndodhi edhe diçka që nuk pritej, shkruan Republikaonline.net

Nasim Haradinaj u peshua mbi tavolinë dhe theu xhamin e tavolinës.

Ngjarja u mor me shaka, e Daut Haradinaj me shaka i tha se “efekti Daut Haradin” ndikon në ty, e ai mori menjëherë përgjigjen nga Nasimi.

Për me shumë ndiqeni videon me poshtë:

Debat Plus me Ermal Pandurin – Gjykimi i Luftës – 03.10.2019

Gjykimi i Luftës Hisen Berisha – Ish komandant i KosharësDaut Haradinaj – Ish komandant i UÇK-sëGani Geci – Ish pjesëtar i UÇK-sëNasim Haradinaj – Ish komandant i UÇK-sëMilaim Zeka – Gazetar gjatë luftës

Posted by RTV Dukagjini on Thursday, 3 October 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here