Mimoza Mustafa ka disa fjalë për Albin Kurtin

0
132

Erdhi dita…”

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Mimoza Mustafa, reagoi pas rezultateve preliminare të zgjedhjeve, ku prinë Vetëvendosje.

Artistja e mirënjohur përmes disa fotografive u shpreh e lumtur për këtë rezultat, andaj dhe thuri disa fjalë për liderin e kësaj partie.

Erdhi dita. 20 vite dëshprim, u kthyen në shpresë me kryeministrin tim, Albin Kurti”, shkroi ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here