Lajm i fundit! Muharrem Ahmeti në rr.ezik për jetën, miku i tij i ngushtë bën kërkesën pr.ekëse (Foto)

0
1304

Muharrem Ahmeti, i njohur si një ndër këngëtarët më të mirë të muzikës tallava në Shqipëri po kalon një situatë të vështirë. Këngëtari gjendet në spital dhe fansat janë ala.rmuar nga fjalët që po qarkullojnë për të. Pas përhapjes së lajmit se Muharrem Ahmeti ka kaluar një a.tak në zemër, ka ardhur reagimi i mikut të tij të ngushtë, në rrjete sociale.

“Përshëndetje të gjithëve shokëve, kolegëve të vëllait tonë, Muharrem Ahmeti është në pamu.ndësi ti përgjigjet çdo njeriut prej jush kam mbi 700 telefonata. Vërtet ka kaluar një gjendje të rëndë shëndëtsore por është gjallë. I lutem të gjithë atyre që postojnë gjëra jo të vërteta ti fshijnë sepse nuk janë të vërteta. Vëllai jonë ka nevojë për lutjet tona që gjendja e tij të bëhet më mirë.Me respekt Kristi”- shkruan Kristian Xhaferaj në profilin e tij në Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here