A e keni ditur? Ky është babai i Albin Kurtit (Foto)

0
549

E kemi parë shpesh me gruan dhe të bijën nëpër tubime e nëpër media, por a e dini kush është babai i Albin Kurtit?

Albini është djali i Zaim Kurtit, të cilin e shohim rrallë, e rrallë kush e njeh, shkruan RepublikaOnline.
Por me një kërkim të thjeshtë në Google a në Facebook, mund të hasim në disa foto të tij e që janë të pakta./RepublikaOnline.net

Ndiqni fotot në vazhdim:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here