A e keni ditur? Ja kush është burri i “Gylserenit” në jetën reale

0
97

Ajo cilësohet për një bukuri natyrale.

Nurgul Yesilcay është një nga aktoret e njohura turke, e cila është pjesë e mediave rozë, si për jetën private ashtu edhe për atë profesionale.

Tash e një kohë të gjatë për të është shkruar shumë se është në lidhje me producentin filmik turk, Necat Kocabay. Sa i përket kësaj, dyshja kanë qenë mjaft të rezervuar. Ata lidhjen e tyre arritën që ta mbajnë sa më larg syrit mediatik.

Por, sipas mediave turke, çifti tashmë kanë vendosur që të kurorëzojnë lidhjen e tyre me një martesë. Raportohet se tashmë Necati i ka propozuar dhe kjo e fundit e ka dhënë përgjigjen “Po”.

Dyshja e kinematokrafisë turke, ka nisur përgatitjet për dasmë që pritet të mbahet në Stamboll, në prani të miqve dhe familjarëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here