VIDEO/ Prishtinë: Goddet me shuplakë policin në detyrë, arre stohet bru talisht nga policia

0
202

Sot në qendër të Prishtinës, është arr estuar një person në rrugën “Qamil Hoxha”, shkruan Insajderi.

Pas arr estimit, Policia e Kosovës, ka dhënë detaje në lidhje me këtë arr estim, ku thuhet se gjithçka ka ndodhur pasi i arr estuari ka sulmuar personin zyrtar në detyrë.

Siç shihet edhe në video, krejt kjo ka nis pasi personi në fjalë ka rezistuar që të arrestohet dhe ka god itur me shuplakë policin në detyrë. Pas kësaj, dy policës, me dhunë e shtrijnë në tokë dhe e bartin tek një ndërtesë në rrugën “Qamil Batalli”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here