Përgjigja e qytetarit që ‘shokoi’ gazetaren e RTV Dukagjinit, dhe i bëri të gjithë të qeshin me lotë

0
226

Një gazetare e RTV Dukagjinit e cila po intervistonte qytetarë në sheshin e Prishtinës, ka ngelur e shokuar nga një përgjigje e një qytetari pas pyetjes së saj provokative.

Në emisionin argëtues Reload, ajo ndaloi një djalosh të ri dhe e pyeti nëse më mirë ishte ta kishe shokun qen apo qenin shok.

Intervista e vitit 😛 😀 #Like #Shperndaje#Tag shokun dhe mos i thuj kurgjo 😂😂😂

Posted by Bote e Re on Friday, 13 September 2019

Kësaj pyetje djali iu përgjigj me kundërpyetje, gjithashtu me humor, duke i thënë, a është më mirë me të ikë treni apo me të kërcy gomari.

Kjo bëri që gazetarja të ngelet pa koment, dhe të shkaktoj të qeshura të gjata në studio te dy gazetarët tjerë, që gjithashtu ishin të lidhur drejtëpërdrejtë në këtë emision. /reporteri.net

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here